fbpx

Strzelnica cennik – co musisz wiedzieć?

Strzelnica cennik to jedno z popularniejszych haseł wpisywanych do przeglądarki i trudno mówić tutaj o dużym zaskoczeniu. Strzelanie nie jest najtańszą rozrywką tudzież sportem, dlatego warto wiedzieć z góry jakich kosztów oczekiwać.

Strzelnica cennik – indywidualnie

Każda strzelnica ma własny cennik. Jest on zależny od charakterystyki samej strzelnicy oraz od tego jaki jest model biznesowy strzelnicy. Strzelnica otwarta ma inny cennik, a zupełnie inny cennik ma strzelnica kryta.

Cennik strzelnicy obejmuje najczęściej kilka istotnych składowych, które musisz zaplanować przed wieczorem kawalerskim, albo panieńskim. Te najważniejsze to:

  • koszt wynajmu osi strzeleckiej, czyli przestrzeni z której będziesz korzystać w trakcie strzelania.
  • część strzelnic wynajmuje stanowiska strzeleckie. Różnica pomiędzy stanowiskiem a całą osią jest taka, że stanowisko przypisane jest do jednej osoby. Tymczasem na osi może znaleźć się jednocześnie większa liczba strzelców.
  • koszt instruktora. W Polsce można strzelać nie posiadając broni, ale strzelanie musi być nadzorowane przez uprawnionego instruktora. Dba on o zachowanie zasad bezpieczeństwa BLOS, ale także doradza przy strzelaniu i pokazać może uczestnikom zajęć podstawy strzelania sportowego, albo bojowego. Strzelnica cennik musi to uwzględnić.
  • koszt wystrzelonej amunicji. Strzelnice w większości wypadków w ten sposób rozliczają koszt użycia broni i amunicji. Im więcej strzelasz, tym większe zużycie broni. Dokładnie to musi uwzględnić cennik strzelnicy, dlatego nie bądź zaskoczony, że koszt amunicji na strzelnicy jest zazwyczaj wyższy, niż w ogólnym obrocie w sklepach z bronią i amunicją.
  • cennik strzelnicy będzie również obejmował koszt napojów, cateringu i temu podobnych usług.

Strzelnica – cennik dla firm

Strzelnice zajmują się nie tylko strzelaniem. Cennik obejmuje również organizację imprez integracyjnych, obsługę eventów oraz inne formy działań na rzecz firmy. Prezentacje broni, szkolenia, realizacja nagrań – to typowe usługi oferowane przez strzelnice.

W przypadku realizacji usług w charakterze B2B cennik strzelnicy działa zazwyczaj nieco inaczej. Szczególnie w przypadkach, gdy realizacja usługi oznacza wyłączenie całości obiektu z użytkowania dla innych strzelców. W takich przypadkach cena opierała się będzie na uwzględnieniu kosztów takich jak te, które pojawiają się w przypadku odbiorcy indywidualnego, ale z uwzględnieniem specyfiki potrzeb odbiorcy firmowego. Tutaj cennik uzgadniany jest indywidualnie.

Strzelnica cennik – strzelanie sportowe

Osobną kategorią w pojęciu strzelnica cennik jest wynajem strzelnicy pod imprezy sportowe. W tym przypadku mamy dwie możliwe formy współpracy strzelnicy z organizatorem strzelania sportowego. Pierwsza to wynajem samego obiektu organizatorowi, bez angażowania się w przygotowanie i realizację zawodów. To najprostsza dla strzelnicy forma współpracy, ale także taka, która generuje dla niej najmniejsze zyski.

Druga forma to wynajem przestrzeni pod imprezy na strzelnicy, ale również pomoc w organizacji imprezy. Ta pomoc obejmować może pomoc personelu strzelnicy, ale również wynajem elementów wyposażenia strzelnicy, takich jak cele, przesłony, stoliki, itd.

Ceny na strzelnicy?

Jakich cen spodziewać się na strzelnicy? Ceny te zunifikowane są jak Polska długa i szeroka, z lekką zwyżka cen w dużych miastach. Strzelnica w cenniku najprawdopodobniej zawrze:

  • wynajem stanowiska strzeleckiego – od 20 do 40 zł za godzinę, zależnie od dystansu strzelania
  • wynajem osi strzeleckiej – od 40 do 250 zł za godzinę, zależnie od wielkości osi strzeleckiej
  • koszt instruktora – od 50 do 75 zł za godzinę
  • kosz wystrzelonej amunicji, zazwyczaj 1,5 zł za nabój KBKS, 3 zł za nabój pistoletowy 9mm, 5 zł za nabój karabinowy i strzelbowy oraz przedział od 3 do 10 zł za każdy niestandardowy nabój (np. nabój do karabinu Mosin).

Chcesz poznać nasz cennik strzelnicy? Skontaktuj się z nami i już dziś umów swoją wizytę na strzelnicy. Mamy do Twojej dyspozycji szeroką gamę pistoletów, strzelb i karabinów, które możesz u nas wypróbować.

Product added to cart