fbpx

Strzelnica voucher – co warto wiedzieć?

Strzelnica voucher? Oczywiście! W zalewnie banalnych pomysłów na prezent, voucher upominkowy na strzelnicę może okazać się dosłownie i w przenośni strzałem w dziesiątkę.

Na naszej strzelnicy możecie już nabyć vouchery upominkowe! Proponujemy je w maksymalnie elastycznym podejściu – możecie pozyskać vouchery kwotowe na strzelanie rekreacyjne, ale także vouchery na udział w szkoleniach, zawodach i innych aktywnościach na strzelnicy Zbrojownia Modlin.

Co daje strzelnica voucher?

Sprzedawane vouchery zazwyczaj zawierają precyzyjny opis na jakie strzelanie są ważne. Mogą również informować ile razy i z jakiej broni możesz strzelić. Te pozycje na voucher uzależnione są od typu strzelnicy, tego co strzelnica ma w swoim sejfie. Zazwyczaj na hasło „strzelnica voucher” możesz oczekiwać tego, że osoba obdarowana takim voucherem będzie mogła strzelać:

– z pistoletu
– z karabinu
– ze strzelby

Jeśli voucher jest kwotowy, to zazwyczaj w jego cenie zawiera się opieka instruktora strzelectwa, który dba o zachowanie zasad bezpieczeństwa BLOS. Jego zadaniem jest również pomoc uczestnikom przy rozwiązaniu wszelkich problemów z jakimi mogą spotkać się na strzelnicy podczas wizyty.

Dla kogo voucher na strzelnicę?

Praktyka podpowiada, że nie ma żadnej grupy wiekowej, która nie mogłaby skorzystać z vouchera na strzelnicy.

Na strzelnicy z broni może korzystać każdy, kto jest stanie unieść i utrzymać broń. To znaczy że z broni palnej może strzelać młodzież, a nawet dzieci, dla których większość strzelnic posiada broń sportową bocznego zapłonu.

Aby strzelnica i voucher okazały się dobrym prezentem nie jest również wymagane jakiekolwiek badanie lekarskie, czy jakiekolwiek pozwolenie na broń. Na strzelnicy nawet osoba zupełnie początkująca cały czas będzie pod opieką instruktora.

Jak pozyskać voucher?

Wystarczy zgłosić się do nas mailowo lub telefonicznie i przekazać nam podstawowe dane na temat obdarowanej osoby, która wykorzysta swój voucher na naszym obiekcie. Przy przekazywaniu kuponu poinformujemy Was również o wszystkich wymogach formalnych związanych z wizytą u nas oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Chcesz nabyć voucher na strzelnice? Skontaktuj się z nami i już dziś umów swoją wizytę na strzelnicy, albo nabądź vocher 24/7 w naszym SKLEPIE. Mamy do Twojej dyspozycji kilka typów voucherów i z pewnością dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Product added to cart