fbpx

Impreza na strzelnicy – Warszawa i okolice

Interesuje cię impreza na strzelnicy w okolicy Warszawy? Szukasz fajnych rzeczy do zrobienia w stolicy, lub w jej otoczeniu w weekend ze znajomymi, współpracownikami lub przed przyjęciem weselnym? Nie szukaj dalej. Idealne miejsce na imprezy jest w zasięgu ręki.

Jaka impreza na strzelnicy?

Niezależnie od tego, czy jesteś grupą pięciu, czy 50 osób, znajdziesz na naszej strzelnicy przestrzeń i ekscytujące aktywności, jakie daje impreza na strzenlicy. W końcu, jaki może być lepszy sposób na wypuszczenie pary po pracy, lub na zbudowanie emocji przed wielkim dniem pary młodej, niż trafienie w dziesiątkę na strzelnicy? To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jest idealne do ustawień takich jak:

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Imprezy i działania integracyjne

Przyjęcia urodzinowe

Imprezy świąteczne

Konferencje

Zjazdy rodzinne

Typy imprez na strzelnicy

Imprezy na strzelnicy mogą mieć różnoraki charakter. Najlepiej zawczasu skontaktować się z obsługą strzelnicy i ustalić co jest dostępne, a następnie określić co z dostępnych rozwiązań pasowało będzie do twoich potrzeb. Jakie są te najbardziej popularne?

Strzelanie z broni historycznej to jest typ imprezy na strzelnicy, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Chcesz spróbować jak strzela się z historycznych typów broni? Z pewnością chcesz sprawdzić jak mocny jest AK-47, w czym tkwił fenomen Pepszy, albo czy polski PM-63 Rak jest rzeczywiście tak kompaktowy jak się o nim mówi. Na wielu strzelnicach znaleźć można okazy broni historycznej, liczącej sobie dziesiątki lat, która pamięta czasy np. I wojny światowej.

Możecie postrzelać z broni, która była używana w danym konflikcie. Możecie np. sprawdzić jakiej broni używały strony danego konfliktu, np. w trakcie wojny w Wietnamie i porównać konstrukcję Kałasznikowa z karabinkiem M16, a także Colta 1911 i pistolet TT Tokariewa.

Możecie również w trakcie imprezy na strzelnicy zapoznać z tym co współczesne. Każdy widział w filmach Glocka, czy strzelbę powtarzalną typu pump-action. Dziś na strzelnicach tego sprzętu jest dużo i każdy może wyrobić sobie pogląd jak wygląda jego użytkowanie.

Na większości strzelnic dostępna jest również broń sportowa, najczęściej o małym kalibrze 22LR. To broń, która daje mały odrzut, jest tania w użytkowaniu i szalenie precyzyjna. Oznacza to, że można za jej pomocą pracować nad podstawami warsztatu strzeleckiego.

Impreza na strzelnicy nie musi być statyczna. Możesz ze swoją grupą stworzyć szereg konkurencji i w sportowym duchu sprawdzić, kto jest całościowo bardziej kompetentnym strzelcem. Konkurencje mogą być definiowane czasowo, lub mogą być oceniane przez pryzmat precyzji. Na nowoczesnych strzelnicach do dyspozycji jest również cały przekrój celów strzeleckich, w tym cele metalowe i reaktywne, do których strzelenie jest po prostu świetną zabawą.

Impreza strzelecka a bezpieczeństwo

Sport strzelecki jest bezpieczny, przy czym warunkiem jest tutaj zachowanie zasad bezpieczeństwa w strzelectwie, o których zostaniesz poinformowany i w których zostaniesz przeszkolony ze swoją grupą. Pamiętaj, aby planując imprezę na strzelnicy upewnić się, że wszyscy uczestnicy imprezy są trzeźwi oraz nie mają problemów zdrowotnych mogących stanowić przeciwwskazanie do kontaktu z bronią.

Czy uczestnicy imprezy muszą być pełnoletni?

Nie, polskie prawo nie narzuca wymogu pełnoletniości dla uczestników imprez na strzelnicy. W zależności od wieku uczestników i ich kondycji fizycznej można dobrać taki typ i wagomiar broni, aby każdy uczestnik imprezy czuł się na osi strzeleckiej bezpiecznie i komfortowo.

Jak zorganizować imprezę na strzelnicy?

Najlepsza wiadomość jest taka, że aby zorganizować fajne wydarzenie strzeleckie nie musisz znać się ani na strzelectwie, ani na organizacji imprez. My zrobimy to za ciebie. Po prostu skontaktuj się z nami! Niezależnie od Twoich unikalnych potrzeb, wielkości grupy lub budżetu, pomożemy Ci dostosować Twoje aktywności strzeleckie, aby zapewnić idealne dopasowanie do twoich oczekiwań w stosunku do wizyty na strzelnicy. Zbrojownia Modlin oferuje zróżnicowane, przestronne i bezpieczne osie strzeleckie na Twoje wydarzenie. Od przyjęć urodzinowych po eventy firmowe, nasze przestrzenie mogą zapewnić udane spędzenie czasu za każdym razem.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sali konferencyjnej z rzutnikiem, czy przestrzeni imprezowej w wielu przestrzeniach, nasz doświadczony personel zadba o wszystkie szczegóły, aby stworzyć spersonalizowaną pod Twoje potrzeby ofertę. Dysponujemy szeroką gamą broni palnej. Nie musisz nawet przynosić ze sobą ochronników wzroku i słuch. Te również mamy na miejscu.

Cena imprezy na strzelnicy obejmuje:
– wynajem osi strzeleckich
– instruktora
– broń
– amunicję
– inne udogodnienia, np. catering.

Product added to cart