fbpx

Czy strzelnice są otwarte?

W związku z obostrzeniami w ostatnich dwóch latach strzelnice podlegały pod różne regulacje. W zależności od typu i lokalizacji strzelnice nie zawsze były w pełni otwarte. Na szczęście sytuacja się normuje.

W dniu pisania tej publikacji większość strzelnic jest otwarta i gotowa do użytkowania. W strzelnicach krytych obowiązują maseczki, zachowywanie 1,5 m dystansu oraz ograniczenia dotyczące ilości osób (1 / 15 m2). Obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach może zostać zniesiony wraz z końcem lutego 2022. Nie dotyczy on strzelnic odkrytych.

Informacje opublikowane na początku lutego 2022 sugerują, że do końca marca większość obostrzeń może zostać zniesiona. Przed wybraniem się na strzelnice, dobrze jest zadzwonić i zapytać, czy obiekt przewiduje dodatkowe ograniczenia. Oczywiście, do tej pory ograniczenia nie obejmowały osób zaszczepionych (np. ograniczenia mówiące o możliwość zapełniania hoteli i restauracji w 30%).

Bezpieczeństwo na strzelnicy

Nie da się ukryć, że w obcowaniu z bronią palną bezpieczeństwo jest najważniejszym aspektem. W przypadku strzelnic odkrytych unikamy niezdrowych gazów prochowych oraz hałasu spotęgowanego zamkniętą przestrzenią. Odkryte strzelnice dają więcej możliwości na konfigurowanie treningu, imprezy integracyjnej czy wieczoru kawalerskiego. Z tego powodu osoby chcące pozostać w odpowiedniej odległości od innych użytkowników obiektu, nie będą miały z tym najmniejszego problemu.

Wśród strzelnic na Mazowszu Zbrojownia Modlin oferuje 11 osi strzeleckich, wygodną salę konferencyjną z zapleczem, parking dla 60. samochodów i możliwość organizacji spersonalizowanych imprez. Od rekreacyjnego strzelania, po zawody strzeleckie typu Steel Challenge czy Shoot Off.

Żeby zarezerwować swoją oś strzelecką, wystarczy wybrać REZERWACJE. Osoby szukające imprez zorganizowanych zachęcamy do KONTAKTU.

Product added to cart