fbpx

Rodzinny piknik strzelecki w Dniu Niepodległości!

Piknik strzelecki z okazji Dnia Niepodległości pod hasłem “Trzy salwy na cześć Polski”! Zapraszamy Was na świętowanie Dnia Niepodległości na strzelnicy! Szanowni mieszkańcy Powiatu Nowodworskiego! To znakomita okazja nie tylko do aktywnego spędzenia czasu z rodziną, ale to również unikalna możliwość sprawdzenia się w roli strzelca!

Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, pana Jacka Kowalskiego, który 11 listopada rano uroczyście otworzy imprezę!

Piknik strzelecki z bronią palną!

Z jakiej broni będziecie mogli strzelać 11 listopada? Do Waszej dyspozycji będzie pełen przekrój broni strzeleckiej, począwszy od klasyki w postaci karabinków AK, M16, przez współczesne konstrukcje takie jak karabinki AR15, skończywszy na najnowszym polskim MSBS Grot. Oprócz karabinków możecie wypróbować różne typy pistoletów, począwszy od wojennej TT, przez klasyczne pistolety CZ, kończąc na ultranowoczesnych Glockach i HSach. Mamy też klasyczną strzelbę, historyczną Pepeszę i szeroki wybór celów strzeleckich. Chętni będą mogli dowiedzieć się jak działa nasz nowodworski klub strzelecki!

Oferta dla dzieci

Dla młodszych przygotowaliśmy karabinki sportowe, które cechuje duże bezpieczeństwo obsługi, ale także mały odrzut i łatwość strzelania. Dla tych najmłodszych mamy również spory wybór różnych wiatrówek, dzięki którym nawet najmłodsi będą mogli przymierzyć się do strzelectwa.

Nie wypuścimy Was do domu z pustym brzuchem. Na miejscu czeka na Was grill bar, który będzie przez cały dzień do Waszej dyspozycji. Zapewniamy dla wszystkich gorącą kawę i herbatę zupełnie bezpłatnie.

Ile zapłacicie za strzelanie w trakcie pikniku strzeleckiego? Koszt strzelania to 60 zł za obsługę instruktora oraz koszt wystrzelonej amunicji. Cena amunicji waha się od 2 zł za nabój kalibru 22LR, przez 3,50 zł za nabój pistoletowy 9mm do 7 zł za amunicję karabinową .223 Rem.

W programie dnia:

– strzelanie z instruktorem z dowolnego typu broni strzeleckiej
– spotkanie klubu strzeleckiego Zbrojownia Modlin
– strzelenia z instruktorem dla dzieci i młodzieży
– broń historyczna i pokaz jej użycia
– stanowisko z bronią pneumatyczną dla dzieci *
– sala i atrakcje do zabaw dla dzieci *
– grill bar

Historię hasła naszego listopadowego spotkania napisał 26 maja 1941 roku dowodzący niszczycielem ORP „Piorun” komandor Eugeniusz Pławski. Jeśli jesteście jej ciekawi, to zapraszamy do lektury!
https://krakow.ipn.gov.pl/pl4/edukacja/przystanek-historia/99693,Atakuje-was-Piorun-Historia-zatopienia-Bismarcka.html

* – dzieci i osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie strzelnicy wyłącznie pod opieką prawnego opiekuna

Product added to cart