fbpx

Cennik strzelnicy – aktualizacja

Cennik strzelnicy Zbrojownia Modlin wymaga aktualizacji. Oto jak będzie ona wyglądała!


Drodzy klienci Zbrojowni Modlin!

Od 1 października 2022 na naszej strzelnicy obowiązywał będzie zaktualizowany cennik. Jego aranżacja jest efektem ostatniego półtora roku funkcjonowania strzelnicy. To także wynik naszych obserwacji Waszych preferencji oraz realnych kosztów zapewniania Wam obsługi na właściwym poziomie. Zamierzeniem zmian, które wprowadziliśmy jest uproszczenie cennika, uczynienie go bardziej przejrzystym oraz odpowiadającym realnemu obciążeniu obiektu liczbą strzelców.

Nowy cennik strzelnicy, czyli co się zmienia? Wyjaśniamy to w czytelnych punktach:

  • LIKWIDUJEMY Happy Hours w porannych godzinach roboczych dni tygodnia. Przede wszystkim dlatego, że komplikują one funkcjonowanie cennika, a obserwacja Waszych preferencji pokazała, że mimo wszystko wolicie do nas przyjeżdżać popołudniami.
  • OBNIŻAMY ceny przy wcześniejszej płatności za oś on-line. Opłacenie osi zanim się u nas pojawicie ogranicza nam ilość pracy, dlatego nowy cennik strzelnicy ma Wam to wynagrodzić lepszą ceną.
  • POZOSTAWIAMY resztę cen na poziomie, na jakim były one dotychczas dla osób prywatnych pojawiających się z własną bronią.
  • WPROWADZAMY opłatę osobową w przypadku imprez komercyjnych (eventy / szkolenia) w wy wysokości 20 zł za osobę. Jako imprezę komercyjną rozumiemy imprezy szkoleniowe oraz integracyjne gdy pobierana jest płatność od uczestników przez jej organizatora. Tak samo traktujemy imprezy promocyjne na rzecz organizatora lub na rzecz innego podmiotu. Opłata osobowa jest niezależna od ilości godzin spędzonych na osi w czasie danego wydarzenia. Ruch ten podyktowany jest koniecznością dostosowania opłat do realiów zużycia wyposażenia strzelnicy oraz adekwatnego rozłożenia kosztów funkcjonowania obiektu.

Cele stalowe:

Duże cele stalowe: (drzewko pojedynkowe, Texas Star, Plate Rack, itd.) – 60 zł/h
Komplet poperów, blach, gongów (3 szt.) – 50 zł/h
Jeden mały cel stalowy – 20 zł/h.

Ochronniki:

Z uwagi na bardzo szybkie zużycie ochronników słuchu i wzroku wprowadzamy również opłatę za ochronniki wzroku i słuchu:
– ochronniki wzroku: 5 zł za wynajem
– ochronniki słuchu: 5 zł za wynajem
– ochronniki słuchu jednorazowe: 2 zł

Takery / zszywacze:

– taker + listwa zszywek: 10 zł za wynajem

Nasza polityka odnośnie ochronników oraz takerów nie jest nastawiona na maksymalizację przychodu. Wprowadzone opłaty mają za zadanie umożliwić nam ODTWORZENIE stanów wyposażenia, które się zużywa. Idealną sytuacją dla nas wszystkich będzie taka, w której strzelcy dysponują swoim wyposażeniem i nie mają potrzeby korzystać z naszego sprzętu.

Za co płacicie na Zbrojowni Modlin?

Nie chcemy i nie będziemy Walczyć o Was ceną. To nie jest nasza filozofia i nasz model biznesowy. Chcemy walczyć o Was jakością obiektu i warunkami do realizacji Waszej strzeleckiej pasji. Dążymy również do tego, aby zapewnić Waszym klientom możliwie najlepsze warunki do nauki i rozrywki. Mamy długą listę pomysłów na rozbudowę i ulepszenie obiektu, których realizację planujemy jeszcze w tym roku. Ci, którzy odwiedzają nas regularnie wiedzą, że nie są to puste słowa, ponieważ obiekt z każdym kolejnym miesiącem działalności oferuje więcej i lepiej. Będziecie Panowie i Panie zadowoleni! Bo za to płacicie na Zbrojowni Modlin!

Rabat klubowy dla członków KSK Zbrojownia Modlin wynosi 20%

Product added to cart