fbpx

GUN BAZAR – kup, sprzedaj, wymień, przetestuj!

Szukasz ciekawych, unikatowych i najlepiej używanych sztuk broni oraz wyposażenia strzeleckiego i militariów? A może masz takie rzeczy, które zalegają Ci w szafie i nie widzisz dla nich zastosowania w przyszłości? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na GUNBAZAR na strzelnicy Zbrojownia Modlin, gdzie 8 października połączymy kupujących, sprzedających oraz tych oglądających! Broń, akcesoria, wyposażenie strzeleckie, militaria i wszystko inne miłe dla duszy osób związanych ze strzelectwem. Wydarzenie adresujemy dla zarówno dla sprzedających, jak również dla kupujących. Co musisz wiedzieć?

Kiedy: 8 października 2023
Gdzie: Strzelnica Zbrojownia Modlin

Co mogę kupić lub sprzedać?
Wszystko co jest związane z bronią, militariami, akcesoriami strzeleckimi. Nie chodzi wyłącznie o broń historyczną i przedmioty zabytkowe. Przejrzyj swoją szafę, a z pewnością znajdziesz tam niepotrzebne wyposażenie taktyczne, magazynki lub celowniki do broni, której już nie używasz, sprawne ale nieprzydatne ochronniki, itd. Być może chcesz zwolnić promesę, a oddanie w dobre ręce sztuki broni z której już nie strzelasz będzie najlepszym rozwiązaniem.
Czy mogę kupić broń na miejscu?
Tak. Zaznaczymy, że transakcje kupna-sprzedaży mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby prywatne. W przypadku koncesjonowanych podmiotów – zakupu nie można dokonać na miejscu. Ale można sprawdzić daną sztukę broni, wytargować cenę, a następnie umówić się na odbiór broni w sklepie, lub jej dowóz do Ciebie.
Czy będą na miejscu większe firmy ze swoją ofertą?
Tak! Już w tej chwili mamy deklaracje kilku dużych podmiotów handlujących bronią, w tym bronią historyczną oraz używaną. Będzie z czego wybierać!
Czy na miejscu będę mógł przestrzelać upatrzoną broń?
Tak! W cenie wejścia na teren imprezy jest również uwzględniony dostęp do osi strzeleckiej, tak abyś mógł sprawdzić, przestrzelać upatrzoną przez siebie sztukę broni.
Jak mogę wziąć udział w wydarzeniu?
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako indywidualny sprzedający – możesz wykupić za symboliczną kwotę miejsce pod swoje stoisko. Możesz przynieść swóją matę lub stolik, możesz również poprosić nas o wypożyczenie Ci stoiska ze stołem (120x80cm).
Jeśli chcesz wystąpić jako sklep lub firma – prosimy o kontakt bezpośrednio z nami, abyśmy mogli zaproponować Ci miejsce i ofertę skrojone pod Twoje potrzeby!
Jeśli chcesz wpaść jako zwiedzający lub potencjalny kupujący – zapraszamy bez żadnej wcześniejszej rejestracji. Miej jedynie świadomość, że wstęp jest biletowany. Koszt biletu to 30 zł, dzieci i młodzież do 18 roku życia wchodzą na imprezę bezpłatnie.

Czy będą jakieś atrakcje dodatkowe?
Oczywiście! Dla wszystkich gości, którzy pojawią się u nas na terenie strzelnicy przygotowaliśmy:
– piknik full auto oraz możliwość skorzystania z bardzo ciekawej oferty strzelania z broni historycznej
– grill bar działający do ostatniego uczestnika
– wystawy dystrybutorów broni
– możliwość strzelania z bogatego arsenału Zbrojowni Modlin z instruktorem w przypadku osób bez własnej broni i bez własnego pozwolenia
Product added to cart