fbpx

Kurs prowadzącego strzelanie

Kurs strzelecki z prawdziwą pasją

 Historia strzelectwa

Zapraszamy Cię na kurs gdzie przez historię strzelectwa, poznasz ewolucję strzelectwa od pradawnych łuków po dzisiejsze zaawansowane strzelby. Nasz kurs nie tylko rozwija umiejętności strzeleckie, lecz również przenosi uczestników w czasie, pokazując, jak strzelectwo stało się nieodłącznym elementem kultury i obrony.

 Kluczowe informacje o kursie

Unikalne doświadczenie instruktorskie

Nasi doświadczeni instruktorzy, pasjonaci strzelectwa, są gotowi podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Każdy z nich ma bogate doświadczenie praktyczne, co gwarantuje profesjonalne podejście do nauki.

Bezpieczeństwo jako priorytet na naszym kursie

Przykładamy ogromną wagę do zapewnienia bezpieczeństwa podczas kursu. Nasza infrastruktura jest dostosowana do najnowszych standardów bezpieczeństwa, a instruktorzy skrupulatnie przestrzegają zasad. Każdy uczestnik otrzymuje kompleksowe szkolenie z zakresu bezpiecznego obchodzenia się ze sprzętem strzeleckim.

Sprzęt najwyższej jakości

Dla nas liczy się nie tylko wiedza, ale także sprzęt. Uczestnicy kursu mają dostęp do nowoczesnych i wysokiej jakości narzędzi strzeleckich, co umożliwia skupienie się na doskonaleniu techniki zamiast martwienia się o wyposażenie.

Parę słów podsumowania kursu

Nasz kurs strzelecki to nie tylko lekcje strzelania, to także podróż przez czasy historii. Dzięki profesjonalnym instruktorom, priorytetowi bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości sprzętowi, gwarantujemy unikalne i satysfakcjonujące doświadczenie dla każdego uczestnika. Dołącz do nas, aby odkryć tajniki precyzyjnego celowania i poczuć pasję strzelecką na własnej skórze!
Jeśli masz ochotę wziąć udział w kursie to zapraszamy na naszą strzelnicęZadzwoń +48 788 999 303 E-mail biuro@zbrojowniamodlin.pl  i uzyskaj pozwolenie prowadzącego strzelania.

Product added to cart