fbpx

Możecie już rezerwować osie!

Postawiliśmy na system on-line. Z wielu powodów. Przede wszystkim z uwagi na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną i konieczność ograniczania kontaktów. Dlatego również, że rozwiązanie to jest komfortowe, pozwala Wam dokonać rezerwacji z wygodnym wyprzedzeniem, możecie swoją rezerwacją zarządzać, macie nad całym procesem pełną kontrolę. Otrzymujecie powiadomienia i przypomnienia na swoje urządzenia. Rezerwacje on-line pozwalają na maksymalnie efektywne wykorzystanie obiektu i dzięki temu nikt nie musi czekać na recepcji w oczekiwaniu na wolną oś.

Obsługa systemu jest tak łatwa i intuicyjna, że bez problemu sobie z nim poradzicie. Niezależnie od tego w serii postów opowiemy Wam jak to wszystko działa!

Oczywiście pozostawiliśmy możliwość rezerwacji toru i płatności na miejscu. Będzie się ona jednak wiązała z drobną dopłatą za obsługę na miejscu.

Płatności realizować możecie Blikiem, aplikacjami na urządzenia mobilne, możecie także zastosować różne bankowe rozwiązania szybkiej płatności, a na miejscu oczywiście przyjmiemy gotówkę. Jak wiecie – zaplanowaliśmy oficjalny start działalności strzelnicy na 17 kwietnia. Od godziny 12.00 tego dnia obiekt jest do Waszej dyspozycji!

Product added to cart