fbpx

Jesienny Gun Bazar odbędzie się 6 października

Po wiosennym Gun Bazarze na którym gościliśmy tysiąc odwiedzających już teraz myślimy o tym jesiennym! Szukasz ciekawych, unikatowych i najlepiej używanych sztuk broni oraz wyposażenia strzeleckiego i militariów? Nie mogłeś lepiej trafić!

A może masz takie rzeczy, które zalegają Ci w szafie i nie widzisz dla nich zastosowania w przyszłości? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na Gun Bazar na strzelnicy Zbrojownia Modlin, gdzie 6 października połączymy kupujących, sprzedających oraz tych oglądających! Broń, akcesoria, wyposażenie strzeleckie, militaria i wszystko inne miłe dla duszy osób związanych ze strzelectwem. Wydarzenie adresujemy dla zarówno dla sprzedających, jak również dla kupujących. Co musisz wiedzieć?

Kiedy: 6 października 2024 🎯
Gdzie: Strzelnica Zbrojownia Modlin🎯

Chcesz się wystawić jako firma? ☎️+48 788 999 303 lub 509 155 792, 📧 biuro@zbrojowniamodlin.pl

👉Co mogę kupić lub sprzedać?
Wszystko co jest związane z bronią, militariami, akcesoriami strzeleckimi. Nie chodzi wyłącznie o broń historyczną i przedmioty zabytkowe. Przejrzyj swoją szafę, a z pewnością znajdziesz tam niepotrzebne wyposażenie taktyczne, magazynki lub celowniki do broni, której już nie używasz, sprawne ale nieprzydatne ochronniki, itd. Być może chcesz zwolnić promesę, a oddanie w dobre ręce sztuki broni z której już nie strzelasz będzie najlepszym rozwiązaniem.
👉 Czy mogę kupić broń na miejscu?
Tak. Zaznaczymy, że transakcje kupna-sprzedaży mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby prywatne. W przypadku koncesjonowanych podmiotów – zakupu nie można dokonać na miejscu. Ale można sprawdzić daną sztukę broni, wytargować cenę, a następnie umówić się na odbiór broni w sklepie, lub jej dowóz do Ciebie.
👉 Czy będą na miejscu większe firmy ze swoją ofertą?
Tak! Już w tej chwili mamy deklaracje kilku dużych podmiotów handlujących bronią, w tym bronią historyczną oraz używaną. Będzie z czego wybierać!
👉 Czy na miejscu będę mógł przestrzelać upatrzoną broń?

Tak! W cenie wejścia na teren imprezy jest również uwzględniony dostęp do osi strzeleckiej, tak abyś mógł sprawdzić, przestrzelać upatrzoną przez siebie sztukę broni.

👉 Jak mogę wziąć udział w wydarzeniu?
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako indywidualny sprzedający – nie musisz robić nic więcej, poza uiszczeniem opłaty takiej, jak każdy inny uczestnik wydarzenia. Na miejscu znajdziesz przygotowane stoły na których będziesz mógł rozłożyć swój towar.
Jeśli chcesz wystąpić jako sklep lub firma – prosimy o kontakt bezpośrednio z nami, abyśmy mogli zaproponować Ci miejsce i ofertę skrojone pod Twoje potrzeby!
Jeśli chcesz wpaść jako zwiedzający lub potencjalny kupujący – zapraszamy bez żadnej wcześniejszej rejestracji. Miej jedynie świadomość, że wstęp jest biletowany. Koszt biletu to 20 zł, dzieci i młodzież do 16 roku życia wchodzą na imprezę bezpłatnie.
👉 Czy będą jakieś atrakcje dodatkowe?
Oczywiście! Dla wszystkich gości, którzy pojawią się u nas na terenie strzelnicy przygotowaliśmy:
– piknik full auto oraz możliwość skorzystania z bardzo ciekawej oferty strzelania z broni historycznej
– grill bar działający do ostatniego uczestnika
– wystawy dystrybutorów broni
– możliwość strzelania z bogatego arsenału Zbrojowni Modlin z instruktorem w przypadku osób bez własnej broni i bez własnego pozwolenia
– inne o których wkrótce Was poinformujemy!
Product added to cart