fbpx

Shoot Off – Pistolet Standard 4 grudnia

75,00 

Kategoria:

Opis

Zapraszamy na mikołajkowe zawody Shoot Off! 4 grudnia strzelamy pistolet, 5 grudnia wjeżdża strzelba! Shoot Off’ów nie trzeba reklamować żadnemu miłośnikowi dynamicznego strzelania. Są to szybkie zawody z fajnymi nagrodami, które tym razem ponownie dostarczy nam niezawodna Strefa Celu. Minimalna ilość strzałów, którą odda każdy zawodnik to 55, ale aby jeśli planujesz wygrać zawody, to potrzebujesz 100 kulek. Zawody przygotowane i dedykowane są dla każdego. Serio! Początkujący zdobędzie doświadczenie i praktykę, zaawansowany zmierzy się z przeciwnikiem na swoim poziomie. Każdy strzelec, sportowiec i taktyczny ubawi się po pachy.

Co się będzie działo?

4 grudnia – pistolet!

  1. Startuje jedna klasa sprzętowa: STANDARD. Zaliczają się do niej klasy PRODUCTION i CLASSIC. W przypadku tych zawodów nie dopuszczamy do zabawy
  2. Otwieramy 20 slotów na godzinę 9-12 (strzelamy na dwóch osiach po 10 osób).

CENA za zawody 75 PLN.

W cenie otrzymujecie zawody na bardzo fajnym obiekcie, gorącą kawę i herbatę. Do Waszej dyspozycji będzie dostępny płatny osobno catering. Do Waszej dyspozycji oddajemy też nasze cieplutkie biuro, przygotujemy również ognisko przy osiach gdzie będziecie strzelali, tak aby móc się ogrzać.

Product added to cart