fbpx

Shoot Off – Pistolet Standard 29 maja

100,00 

Kategoria:

Opis

Zapraszamy na pistoletowe klubowe zawody Shoot Off! Shoot Off’ów nie trzeba reklamować żadnemu miłośnikowi dynamicznego strzelania. Są to szybkie zawody z bardzo fajną atmosferą. Minimalna ilość strzałów, którą odda każdy zawodnik to 55, ale jeśli planujesz wygrać zawody, to potrzebujesz 100 kulek. Zawody przygotowane i dedykowane są dla każdego. Serio! Początkujący zdobędzie doświadczenie i praktykę, zaawansowany zmierzy się z przeciwnikiem na swoim poziomie. Każdy strzelec, sportowiec i taktyczny ubawi się po pachy.

Co się będzie działo?

Godzina 10.00 – pistolet!

  1. Startuje jedna klasa sprzętowa: STANDARD. Zaliczają się do niej klasy PRODUCTION i CLASSIC. W przypadku tych zawodów nie dopuszczamy do zabawy sprzętu klasy OPEN.

CENA za zawody 100/125 PLN zależnie od momentu rejestracji. Zarejestruj się wcześniej przez naszą stronę, a będzie taniej.

W cenie otrzymujecie zawody na bardzo fajnym obiekcie, gorącą kawę i herbatę. Do Waszej dyspozycji będzie dostępny płatny osobno catering. Do Waszej dyspozycji oddajemy też nasze cieplutkie biuro, przygotujemy również ognisko przy osiach gdzie będziecie strzelali, tak aby móc się ogrzać.

Product added to cart